Яку кількість речовини складають 3,2г купрум (II) сульфату (CuSO4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сащенко Софи.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CuSO4) = 3,2 г

M(CuSO4) = 160 г/моль

Найти

n(CuSO4)

n(CuSO4) = m / M = 3,2 / 160 =0,02 моль