Яку кількість речовини купрум(II)оксиду можна відновити воднем, об'єм якого 67,2л(н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

CuO + H2 = Cu + H2O

67.2/22.4 = x/1

x = 67.2/22.4 = 3 (моль)