У скільки разів більше молекул міститься у 3,4 г аміаку порівняно з 3,4 г сірководню?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленогорская Лина.

Відповідь:

n(NH3)=3,4/17 =0,2 моль

n(H2S)=3,4/34=0,1 моль

0,2/0,1= 2 раза

Пояснення: