Обчислити об'єм вуглекислого газу масою 1 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова София.

Ответ:

V(CO₂)=0,51л.

Объяснение:

Для вирішення використовуємо молярний обсяг. Молярний обсяг це обсяг 22,4 л./моль, який займає 1моль будь-якого газу при нормальних умовах. Позначається Vm і має одиниці виміру: л./моль, м3/кмоль і ін.

1. Визначимо молярну масу оксиду вуглецю(IV):

M(CO₂)=12 + 2x16=44г./моль

2. Визначимо кількість речовини оксиду вуглецю (IV) в 1г.:

n(CO₂)=m(co÷)÷M (CO₂)=1г. ÷ 44г./моль=0,023 моль

3. Визначимо обсяг оксиду вуглецю (IV) кількість речовини 0,023 моль :

V(CO₂)=n(CO₂)×Vm

V(CO₂)=0,023 моль×22,4 л/моль=0,51 л.

4. Відповідь: об'єм вуглекислого газу масою 1г. = 0,51 л.

Отвечает Мошникова Яна.

Во вложении:

_______________