Складіть рівняння реакції повного згоряння пропану. Який об‘єм кисню необхідний для спалювання

пропану об‘ємом 5,6 л (н.у.)? Який об‘єм вуглекислого газу при цьому утвориться?

Ответы на вопрос

Отвечает Бодина Айгуль.

Відповідь:

С3Н8+5О2=3СО2+4Н2О

V(C3H8):V(O2):V(CO2)=1:5:3

V(O2)=5,6*5=28л

V(CO2)=5,6*3=16.8л

Пояснення: