обчисліть масу аніліну, яку можна одержати в результаті відновлення натробензену масою 246г, якщо

масова частка виходу продукту реакції від теоретичного можливого становить 0,9(167,4г)

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Денис.

C6H5NO2 + 3H2 = C6H5NH2 + 2H2O
n(C6H5NO2) = 246*0.8/118 = 1,67моль
m(C6H5NH2) = 1.67*93 = 155.31г