Змішати 200мл розчину гідрокситу калію з масовою часткою лугу 20% густина 1,173г/мл і 500мл розчину

цієї ж речовини з масовою часткою 40% густина 1,408г/мл визначте масову частку % лугу в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Ваня.
1)200×0.2×1.173=46.92 грамм вещества в 1 растворе
500×0.4×1.408=281.6 грамм вещества во втором растворе

2)200×1.173=234.6 - масса первого раствора
500×1.408=704 масса второго раствора
3) (46.92+281.6):(234.6+704) = 0.35
Ответ: 0.35 или 35%