Здійснити перетворення назвати одержані сполуки : CaC2 - C2H2 - C2H4 - -(CH-CH)n - CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Ксюша.
CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2

C2H2 + H2 (t, Ni)= CH2=CH2

CH2=CH2 ==> [—CH2—CH2—]n

[—CH2—CH2—]n + mO2 = nCO2 + zH2O