Складіть рівняння реакції за поданою схемою Ba-BaO-BaSO4-BaS-BaCl-Ba(NO3)2-BaO


Ответы на вопрос

Отвечает Ромашкин Ростислав.

2Ba+O2=2BaO

BaO+H2SO4=BaSO4+H2O

BaSO4+H2S=BaS+H2SO4

BaS+2HCl=BaCl2+H2S

BaCl2+NaNO3=Ba(NO3)2+2NaCl

Ba(NO3)2=BaO+N2O5