Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування 200 г розчину з масовою часткою солі 16%.


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Анастасия.

дано

m(ppa) = 200 g

W= 16%

--------------------

m(соли) -?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*16% / 100% = 32 g

m(H2O) = 200 - 32 = 168 g

ответ 32 г, 168 г