До розчину, що містить арґентум нітрат масою 74,8 г, добавили розчин магній хлориду. Визначте маси

солей, що утворилися. (Відповідь заокругліть до цілих) Срочно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Купченя Анатолий.

Ответ:

Объяснение:

 74 г                                  х г                     у г

2AgNO3   +   MgCl2 =   Mg(NO3)2   +    2AgCl↓

n = 2моль                       n = 1 моль           n = 2моль

M = 170 г/моль               M = 148 г             M = 142,5 г/моль

m = 340 г                        m = 148 г              m = 285 г

m(Mg(NO3)2 = 74 * 148 : 340 = 32 г

m(AgCl) = 74 * 285 : 340 = 62 г