Відносна формульна маса речовини СаЕО3 становить 100. а) Обчисліть відносну атомну масу невідомого

елемента Е б) Назвіть його, укажіть, який це елемент: металічний чи неметалічнийв) Напишіть назву простої речовини, утвореної цим елементом

Ответы на вопрос

Отвечает Евграфова Оля.

Відповідь:

Mr(СаЕО3 )=100

Mr(CaO3)=40+3*16=88

Mr(E)=100-88=12

E- КАРБОН  неметал

проста речовина Вуглець

Пояснення: