Відносна густина газу за воднем становить 17. Знайдіть масу 1,00 л (н. у.) цього газу. Яка його

відносна густина за повітрям???

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Таисия.
1)Зн Mr(газу)=17х2=34
2)Зн n=1/22.4=0,0446
3)Зн m=nxM=34x0.0446=1.52г
4)D(пов.)=34/29=1,17