Написать формули вищого оксиду та легко водневоi сполуки елемента з порядковим номером 7. Обчислити

iх молекулярнi маси. Обчислити масову участку Гiдрогену у легкiй водневiй сполуцi у %. Округлити до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

Елемент - Нітроген

Вищий оксид - N2O5

Легка воднева сполука - NH3

Mr(N2O5) = Ar(N) * 2 + Ar(O) * 5 = 14 * 2 + 16 * 5 = 108

Mr(NH3) = Ar(N) + Ar(H) * 3 = 14 + 1 * 3 = 17

w(H) = Ar(H) * n /Mr(NH3)  * 100% = 3/17 * 100% = 17,65%