Обчисліть кількість речовини CaCO3? якщо його маса становить 30 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Відповідь:

0,3моль

Пояснення:

СаСО3

МrCaCO3=40+12+16×3

Мr CaCO3=100г/моль

n(CaCO3)=m/Mr

n=30г/100г/моль=0,3моль

Отвечает Федоренко Валерия.

Дано:

m(CaCO3) = 30 г

Знайти:

n(CaCO3) - ?

Розв'язання:

1) M(CaCO3) = 100 г/моль;

2) n(CaCO3) = m / M = 30 / 100 = 0,3 моль.

Відповідь: Кількість речовини CaCO3 становить 0,3 моль.