Допишіть рівняння до кінця, розставте коефіцієнти: A) LiOH+HI - Б) КОН+Н2SО4- B) Li+H2 SO3 → Г)

Mg(NO3)2 + H3SiO3 Д) ВаСО3 +HI - E) Ca(OH)2 + AlC

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнетдинова Адиля.

Ответ:

Объяснение:

А) LiOH + HI = LiI + H2O

Б) 2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
В) Li + H2SО3 = LiSО3 + H2
Г) Mg(NO3)2 + H2SiO3 = MgSiO3 + 2HNO3
Д) BaCO3+2HCl = BaCl2+H2O+CO2
Е) 3 Ca(OH)2 + 2 AlCl3 = 3 CaCl2 + 2 Al(OH)3