До 900г 15%-го розчину солі долили 12 г солі. Визначте масову частку солі після додавання.

Срочно!!Даю 50 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Відповідь:

Пояснення:

Для визначення масової частки солі після додавання 12 г солі до 900 г 15%-го розчину солі, спочатку визначимо загальну масу розчину після додавання.

Загальна маса розчину після додавання = маса початкового розчину + маса доданої солі

Загальна маса розчину після додавання = 900 г + 12 г = 912 г

Тепер визначимо масу солі в розчині після додавання.

Маса солі після додавання = маса початкового розчину * масова частка солі + маса доданої солі

Маса солі після додавання = 900 г * 0.15 + 12 г = 135 г + 12 г = 147 г

Таким чином, маса солі після додавання становить 147 г.

Щоб визначити масову частку солі після додавання, розрахуємо відношення маси солі після додавання до загальної маси розчину після додавання.

Масова частка солі після додавання = (маса солі після додавання / загальна маса розчину після додавання) * 100%

Масова частка солі після додавання = (147 г / 912 г) * 100% ≈ 16.13%

Таким чином, масова частка солі після додавання становить близько 16.13%.