1. Змішали 250 г 10% розчину та 750 г 15 % розчину глюкози. Обчислити масову частку глюкози в

отриманому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Кирилл.

Ответ:

13.75%

Объяснение:
250*0.1=25г маса глюкози в 1 розчині
750*0.15=112.5г  маса глюкози у 2 розчині
25+112.5=137.5г  загальна маса глюкози
750+250=1000г маса води
137.5/1000=13.75% масова частка гллюкози у розчині