Обчисліть відносну молекулярну масу для сполуки формула якої NaHCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Киясбаева Дания.

Ответ:

Щоб знайти відносну молекулярну масу сполуки NaHCO3, ми повинні додати атомні маси натрію (Na), водню (H), вуглецю (C) та кисню (O), які утворюють дану сполуку.

Атомна маса Натрію(Na) = 23 г/моль

Атомна маса Вуглецю(C) = 12 г/моль

Атомна маса Оксигену(O) = 16 г/моль

Атомна маса Водню(H) = 1 г/моль

Тоді відносна молекулярна маса NaHCO3 може бути знайдена як:

NaHCO3 = (23 + 1 + 12 + 3x16) г/моль

NaHCO3 = 23+1+12+48 = 84 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса NaHCO3 дорівнює 84 г/моль.