Обчисліть масову частку(%) лугу в розчині, для виготовлення якого було взято натрій гідроксид

кількість 0,25 моль і воду об'ємом 40 мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Авто-Рынок-В-Рабочем Автосити.
V_{H_{2}O}=40 мл = 0,04 л.
m_{NaOH}=v*M=0,25*40=10 г
m_{H_{2}O}=Vp=0,04*1000=40 г
m_{p}=10+40=50 г
w= \frac{m_{NaOH}}{m_{p}}*100%=20 %

Ответ: 20%