Масова частка Оксигену у вищому оксиді шостої групи становить 37.8%. Назвіть невідомий елемент.

СРОЧНО!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Толмачевец Влад.

w(O)=n*Ar(O)*100%/Mr(EO3)

Mr(EO3)=n*Ar(O)*100%/w(O)=3*16*100%/37.8%=127

Ar(E)=Mr(EO3)-3Ar(O)=127-48=79

E-Se(селен)