Ананасову есенцію добувають естерифікацією бутанової кислоти з етанолом. Які маси вихідних речовин

треба взяти, щоб добути естер масою 348г?

Ответы на вопрос

Отвечает Навроцкий Кирилл.

C3H7COOH + C2H5OH = C3H7COOC2H5 + H2O

x/88 = 348/116

x = 264 г кислоты

y/46 = 348/116

y = 138 г спирта