Помогите пожалуйста!!!ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!Технічний нітробензен масою 615 г з масовою часткою

нітробензену 60% відновили.Визначте масу аніліну,що утворився.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

C₆H₅NO₂ + 3H₂ → C₆H₅NH₂ + 2H₂O    (t°; p; кат)

В 615 г нитробензола содержится чистого вещества 615 г *60% / 100% = 369 г.

Молярные массы:

M(C₆H₅NO₂) =  6*12+5+14+2*16=123 г/моль

M(C₆H₅NH₂) =  6*12+5+14+2=93 г/моль

Из 123 г/моль C₆H₅NO₂  получается 93 г/моль C₆H₅NH₂

Из 369 г ---------------------------------------- x г

x = 369 г * 93 г/моль / 123 г/моль = 279 г

Получится 279 г анилина.