встановіть молекулярну формулу алкану з відносною молекулярною масою 86 та складіть структурну

формулу двох його гомологів .Назвіть сполуку

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Даша.

Відповідь:

СnH2n+2=86

12n+2n+2=86

14n=86-2

14n=84

n=84/14=6

C6H14 -гексан

гомологи   СН3-СН2-СН2-СН3  -БУТАН

                   СН3-СН2-СН2  -ПРОПАН

Пояснення: