Складіть повні окисно-відновні реакції: Cu+HCl(к), Li+H2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Надежда.

Объяснение:

Сu +2HCl(к)(газ)=CuCl2+H2. (t=700)

Cu(0)-2e=Cu(+2). 1. ок-ие

в-ль

2H(+)+2e=H2(0). 1. в-ие

ок-ль

2Li+2H2O=2LiOH +H2

Li(0)-1e=Li(+). 2. ок-ие

в-ль

2H(+)+2e=H2(0). 1. в-ие

ок-ль