Яка маса магнію містить таку ж масу кількості речовини, що й 6 гкальцію?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Варя.

Відповідь:

M(Ca)=40г/моль

M(Mg)=24г/моль

n(Ca)=6/40=0,15моль

m(Mg)=0,15*24=3,6г

Пояснення: