Обчисліть об'єм азоту, який займають 24,08*10²³ атомів Нітрогену.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(N2) = 24,08 *10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

V(N2)

n(N2) = N / Na = 24,08 *10²³ / 6*10²³ = 4 моль

V(N2) = Vm * n = 22,4 * 4 = 89,6 л