Обчисліть кількість речовини 34 г калій гідроксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Трифонов Константин.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(KOH) = 34 г

M(KOH) = 56 г

Найти

n(KOH)

n(KOH) = m / M = 34 / 56 = 0,6 моль