Закінчіть рівняння реакцій, розставте коефіцієнти: H2 + O2 = ; Ag (І) + O2 =;Ca + O2 = ; P (V) +

O2 =;Al + O2 = ; S (IV) + O2 =;Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Илья.

Ответ:

Объяснение:

2H2 + O2 = 2H2O

4Ag + O2 = 2Ag2O

2Ca + O2 = 2CaO

4P + 5O2 = 2P2O5

4Al + 3O2 = 2Al2O3

S + O2 = SO2

Отвечает Алиева Ангелина.

Ответ:

2H2+ O2 = H2O2

2Ca + O2 = 2CaO

4Al+ 3O2 = 2Al2O3

Ag + O2 = ???

4P + 5O2 = 2P2O5

S + O2 = SO2

Объяснение:

Вище наведені реакції сполучення