Дано 24 грами натрій гідроксиду. яка маса натрію в цій речовинні​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Малика.

Ответ:

Дано:

m(CH3COOH) = 24 г.

Найти: m(NaOH) - ?

Решение:

NaOH + CH3COOH = CH3COONa + H2O 

M(CH3COOH) = 60 г/моль

n(CH3COOH) = 24/60 = 0.4 моль

n(NaOH):n(CH3COOH) = 1:1

n(NaOH) = 0.4 моль

M(NaOH) = 40 г/моль

m(NaOH) = 0.4 * 40 = 16 г.