Літій гідроксид прореагував з карбон (ІV) оксидом, внаслідок чого утворився літій карбонат масою

4 г. Який об’єм карбон(ІV) оксиду вступив у реакцію?

Ответы на вопрос

Отвечает Магидиев Радель.

Ответ:

mCO2= 44×4/72=2,4 г.

nCO2=2,4/44=0,05 моль

VCO2=0,05×22,4=1,22

Объяснение: