Скільки води треба взяти, щоб приготувати 100г розчину з масовою часткою цукру 0,1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Ответ:m(сахара)=100*(0,1/100)=0,1

m(воды)=100-0,1=99,9

Объяснение: