Визначити масу соди і об'єм води, які необхідно взяти для приготуваня, 230г розчину з масовою

часткою води 9%(0.09)

Ответы на вопрос

Отвечает Тимуш Лена.
M(coли)=w(coли)*m(p-pa)230*0,09=20,7
m(H2O)=m(p-pa)-m(coли)230-20,7=209,3