Яку масу натрій гідроксиду NaOH потрібно розчинити у воді для приготування 300 г розчину з масовою

часткою лугу 20 % ?

Ответы на вопрос

Отвечает Друщенко Виталя.

Ответ:

Дано:

m(розчину)=300 г

W(NaOH)=20%=0,2

Знайти:

m(NaOH)-?

Розв'язання:

W= m(речовини)/m (розчину)

=> m(речовини)=W × m(розчину)

m(NaOH)=300×0,2=60 г

Відповідь : m(NaOH)=60 г

Объяснение: