Дописати рівняння поставити коефіцієнти 1. CaO+H2O=Ca(OH)2 2. SO3+H2O=H2SO4 3. N2O5+H2O=2HNO3 4.

CO2 + H2O = H2CO3 5. Cl2 O7 + H2O = 2HClO4 6. I2O5 + H2O = 2HIO4 7. Na + 2H2O = 2 NaOH + H2 8. Ca + 2H2O = Ca (OH)2 + H2 9. Fe + H2O = Fe2O3 + H2​

Ответы на вопрос

Отвечает Алифанова Анастасия.

1. CaO+H2O=Ca(OH)2

2. SO3+H2O=H2SO4

3. N2O5+H2O=2HNO3

4. CO2 + H2O = H2CO3

5. Cl2O7 + H2O = 2HClO4

6. I2O5 + H2O = 2HIO4

7. Na + 2H2O = 2 NaOH + H2

8. Ca + 2H2O = Ca (OH)2 + H2

9. Fe + H2O = Fe2O3 + H2​

Все правильно