Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення

BaCl2=BaO=Ba(OH)2=BaCl2 ПЖЖ срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Кристина.

Ответ:

BaCl2 + H2O = BaO + 2HCl

BaO + H2O = Ba(OH)2

Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O

Объяснение: