Реакції у яких із двох простих або складних речовин утворюється одна речовина називають ...

складіть хімічне рівняння даної реакції між глюкозою та киснем

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.

Ответ: соединения(сполучення)

C6H12O6 + O2 = CO2 + H2O

C6H12O6 + 9 O2 = 6 CO2 + 6 H2O

Объяснение: