будьласка срочно вже треба масова частка натрій хлориду в розчині масою 100 г в якому розчинена

сіль 20 г

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

W (солі) = m (солі) × 100 / m (розчину) = 20 × 100 / 100 = 20%