Здійсни такі перетворення: а) магній ----- магній сульфат ----- магній гідроксид ----- магній

хлорид б) калій ---- калій оксид --- калій гідроксид --- калій сульфат ---- калій нітрат

Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Ответ:

a)Mg+H2SO4=MgSO4+H2

MgSO4+2NaOH=Mg(OH)2+Na2SO4

Mg(OH)2+2HCl=MgCl2+2H2O

б)4K+O2=2K2O

K2O+H2O=2KOH

2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

K2SO4+2HNO3=2KNO3+H2SO4