Обчисліть масу солі та води необхідні для приготування 200 г розчину з масовою часткою розчиненої

речовини 10%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузан Олька.

Ответ:

2 г

Объяснение:

Дано :

w = 10% или 10/100% = 0,01

m р-ра = 200 г

m вещ-ва - ?

Решение :

w = m вещ-ва / m р-ра * 100%

m вещ-ва = m р-ра * w = 200 * 0,01 = 2 г