СРОЧНО. ДАЮ 100 БАЛОВ!! Визначте масові частки хімічних елементів у хроматній кислоті (H 2 CrO 4 ).


Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Карина.

Ответ:

Дано: Розв'язання:

H 2 CrO 4

__________ Mr(H 2 CrO 4)=

=1×2+51+16×4=117

W=(H)=? W(H)=1/117=0,008 абo 80%

W=(Cr)=? W(Cr)=51/117=0,4 aбо 40%

W=(O)=? W(O)=16/117=0,1 або 3%

Відповідь: W(H)=80%, W(Cr)=40%,

W(O)=3%