2) визначте масу алюмінію, який провзаємодія з сульфатною кислотою, якщо виділився водень об'ємом

6,72 л. Срочноооооо, прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Макшеев Максим.

V(H2) = 6.72 l

m(Al) - ?

N(H2) = 6.72 / 22.4 = 0.3 mol

x mol                             0.3 mol

Al + H2SO4 = AlSO4 + H2

1 mol                              1  mol

1:x=1:0.3

x = 0.3

m(Al) = 0.3 * 27 = 8.1 g