Зразок невідомої речовини масою 279 г містить 27- 10/23 степени молекул. Обчисліть молярну масу

цієї речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

m(реч) = 279 g

n(реч) = 27*10^23 молекул

M(реч) - ?

N(реч) = 27*10^23 / 6.02*10^23 = 4.48 = 4.5 mol(округлил)

M(реч) = 279:4.5 = 62 g/mol