Скласти молекулярні, повні іонні і скорочені іонні рівняння реакцій:Zn(OH)2 + KOH​


Ответы на вопрос

Отвечает Лыч Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Zn(OH)2 + 2KOH = K2[Zn(OH)4]

Zn(OH)2 + 2K(+) + 2OH(-) = 2K(+) + [Zn(OH)4](2-)

Zn(OH)2 + 2OH(-) = [Zn(OH)4](2-)