8.12. Визначте масу води, що міститься у 250 г розчину зма- совою часткою сульфатної кислоти

0,18.​

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.
M(H2SO4)=250*0,18=45г

m(H2O)=250-45=205г