Написати йонно -молекулярне рівняння реакцій що ві дбувається у розчині між алюміній сульфатом і

барій нітратом

Ответы на вопрос

Отвечает Старенченко Антон.

Ответ:

Объяснение:

Al2(SO4)3 +3 Ba(NO3)2 = 3BaSO4↓ + 2Al(NO3)3

2Al(3+) + 3SO4(2-) + 3Ba(2+) + 6NO3(-) = 3BaSO4↓ + 2Al(3+) + 6NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓