З якими речовинами реагує калій оксид? H2O, FeO, BaO, HCl, SO3, LiOH, SiO2Будь ласка,

Терміново!!!Даю 15 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Семижон Эд.

Відповідь:

Пояснення:

K2O + H2O = 2KOH

K2O + 2HCl = 2KCl + H2O

K2O + SO3 =  K2SO4

K2O + 2LiOH = 2KOH + Li2O

K2O + SiO2 = K2SiO3