Даю 50 балов Помогите!!!!!!! Напишiть рiвняння реакцiй (у молекулярнiй та йонно-молекулярнiй

формах) а)AgNO3 i ZnCl2; б) NaOH i H2SO4 Пояснiть чому цi реакцii вiдбуваються до кiнця.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусабеков Руслан.

Объяснение:

2AgNO3 + ZnCl2 → 2AgCl + Zn(NO3)2

2Ag+ + NO3- + Zn[2+] + 2Cl- → 2AgCl↓ + Zn(NO3)2

2Ag+ + 2Cl- → 2AgCl↓

2NaOH + H2SO4 → Na2SO4 + 2H2O

2Na+ + 2OH- + 2H+ + SO4 2- → 2Na+ + SO4 [2-] + 2H2O

2H+ + 2OH- → 2H2O

Отвечает Дмитриева Мария.

Ответ:

Объяснение:

2AgNO3 + ZnCl2 = 2AgCl↓ + Zn(NO3)2

2Ag(+) + 2NO3(-) + Zn(2+) + 2Cl(-) = 2AgCl↓ + Zn(2+) + 2NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

2Na(+) + 2OH(-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O