Який об'єм газу виділиться внаслідок взаємодії 6,5 г Zn з хлоридною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Дарья.

Ответ:

Объяснение:n(Zn)=6.5/65=0.1 моль

n(H2)=0.1 моль

V(H2)=22.4×0.1=2.24л