Зважили 2,7 г алюмінію. Якій кількості речовини відповідає дана порція алюмінію?​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

0,1 моль

Объяснение:

Відомо:  m (Al)=2,7 г.

Знайти:  n(Al)-?

Розв’язання:                                          

n=m/M, де M=Mr г/моль

Mr(Al)=Ar(Al)= 27; M(Al)=27 г/моль.

n(Al)=2,7 г: 27 г/моль =0,1 моль